Estetik diş hekimliği, estetik diş kaplamalarından beyazlatmaya kadar geniş çeşitlilikte, dişlerin görünümünü ve estetiğini iyileştirmek için uygulanan tedavi yöntemlerini içerir. ..

Dentayeşilköy Kliniği olarak, Bakırköy'de bulunan modern ve yenilikçi tesisimizde, en kaliteli diş implantı tedavisi hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz. Diş eksikliği yaşayan hast..

Dentayeşilköy Kliniği olarak, Bakıköy'de bulunan modern tesisimizde, diş taşı temizliği ve beyazlatma gibi estetik diş tedavilerini uzman kadromuzla sunmaktan mutluluk duyuyoruz. G..

Diş Protezleri Nedir? Diş protezleri, kaybedilen dişlerin yerini almak, dişlerin eksikliğinden kaynaklanan estetik veya fonksiyonel problemleri gidermek veya diğer diş tedaviler..

Kanal tedavisi, dişin iç kısmında bulunan ve iltihaplanmış, enfekte olmuş veya hasar görmüş dokuların temizlenip dişin korunmasını sağlamak amacıyla uygulanan bir diş tedavi yöntem..

Yeşilköy'de diş sağlığınız için en iyi hizmeti almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Uzman diş hekimlerimiz, en son teknolojik imkanları kullanarak ağız ve diş hastalıklarınızın ..

Kategoriler
İletişime Geç