Hakkımızda
Dentayeşilköy 2021 yılında Yeşilköy’de uzman diş hekimleri tarafından kuruldu. Bünyesinde Protetik Diş Tedavisi, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Endodonti, Ortodonti ve Çocuk Diş Hekimliği alanında uzman hekimler aracılığıyla tedaviler veriyoruz. Hastalarımızın ağız ve diş sağlığı kapsamındaki tüm ihtiyaçlarına, başarısı kanıtlanmış güncel yöntemler ile cevap vermeyi amaç edindik. Öncelikle hastalarımızın ağız ve diş sağlığı koruyarak daha konforlu, kendine güvenen ve gülümsemesi ile mutlu bireyler olması için çabalıyoruz. Koruyucu uygulamalardan başlayarak, ileri boyuttaki dişsizlik vakalarına dek tedavi çözümleri sunabiliyoruz.

Işıl Gürdal Uygun- Protez Uzmanı
1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise öğrenimini Üsküdar Amerikan Lisesi’nde tamamladıktan sonra Yeditepe Diş hekimliği Fakültesinde öğrenime başladı. 2013 yılında Onur Derecesi ile mezun oldu. Diş Hekimliğinde Uzmanlık sınavını derece ile vererek uzmanlık eğitimi için Bezmialem Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’nde Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalında göreve başlamıştır. 2016 yılında “Rezin Simanların Güncel Estetik Restoratif CAD/CAM Materyallerinin Rengi Üzerine Etkisi” başlıklı tez çalışması için Almanya’nın Münih kentinde Ludwig Maximilian Üniversitesinde araştırmalarını yürütmüştür. Protetik tedavi materyalleri üzerine makaleleri yayınlanmış ve tez çalışmasını 2017 yılında Madrid’de Uluslararası FDI kongresinde sunmuştur. 2017 yılında uzmanlık unvanını almıştır ve diş hekimliği alanında çeşitli kongre ve kurslar ile eğitimini sürekli olarak desteklemektedir. 2018-2021 yılları arasında özel hastane ve kliniklerde görev aldıktan sonra Yeşilköy’de özel muayenehanesinde çalışmaya devam etmektedir.
Tedavilerinizin her adımda memnuniyetiniz için çalışıyoruz.
Tüm Tedavilerimiz
Güler Yüzlü
Profesyonel Kadro
Garantili
Uygun Fiyatlar
Güvenceli
Sigorta Ortakları
Sorunuz mu Var?
Doktorlarımıza Danışın
Kurallara Uygun
Hijyenik Hizmet
Son Teknoloji
Teknolojik Aletler

Biz Mutluyuz

Sizden gelen yüzde yüz gerçekçi google yorumlarıdır.

0+

Mutlu Hasta

0+

Mutlu Hasta

0%

Memnuniyet

0+

Yılı Aşkın Tecrübe

Berfin KASA
Google Yorum
Berfin KASA
Dişçiden her zaman korkmuşumdur. Karşılaştığım ekibin beni bu kadar rahatlatması ve tedavimin sorunsuz bir şekilde tamamlanması beni çok mutlu etti. Dentayeşilköy ekibine teşekkür ederim.
Begüm TURAN
Google Yorum
Begüm TURAN
Hekimler aşırı güler yüzlü ve ne yaptıklarını çok iyi biliyorlar. Dişlerimde birkaç dolgu ve kanal tedavisi işlemi vardı, bütün tedavi sürecim sıkıntısız bir şekilde geçti. Ekibe teşekkür ederim.
Elif DERCAN
Google Yorum
Elif DERCAN
İnanılmaz bir ilgiyle karşılandım, tedavimin bütün süreçleri titizlikle sürdürüldü. Dentayeşilköy hekimlerine teşekkür ediyorum.
Hicran TAHİRLER
Google Yorum
Hicran TAHİRLER
Bu kadar titiz bir ekiple çalışmak kendimi çok iyi hissettirdi. Herkese çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye edeceğim kliniklerden biri Dentayeşilköy!
İletişime Geç